Sefa SAKA | sefa.saka@gmail.com | Trabzonloading
Trabzon,Türkiye22°c Bulutlanma
SAĞLIKLI MALZEMELER İLE LEZİZ YEMEKLER
Hoş geldiniz.

Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenmedir.Vücudumuzu oluşturan hücrelerin düzenli ve dengeli çalışması için besin öğelerinden yani yağlar, karbonhidratlar, proteinler, vitaminler ve minerallerden yeterli miktarda almalıyız. Lezzetli beslenme Cephanelik'te Mümkün'dür.

 

Lezetli Yemekler Şefimizin Muhteşem Yeteneği ile Muhteşem Bir Sunuma Hazır mısınız ?

DAHA FAZLA OKU
SİZE ÖZEL ALANLAR

HİZMETLERİMİZ

TRABZON’UN EN İYİ RESTAURANTINDA SİZİ AĞIRLAMAK İSTERİZ
Her şey konforunuz düşünülerek tasarlandı
Yapı Fatih kulesi veya Irene Kulesi isimleri ile tanınmaktadır. Yapının kitabesi olmadığından yapım tarihi ve yapılış nedeni kesinlik kazanamamıştır. İmparatoriçe Irene (1340-1341) tarafından Trabzon aristokrasisinin toplantı yeri olarak yapıldığı söylenmektedir. İstanbul Kütüphanesi’ndeki Sultan Abdülhamid albümlerinde resmi olan, günümüze gelemeyen bu yapıdaki h.1305 (1887) tarihinde cephanelik olarak kullanıldığı düşünülmektedir. Yapı 1916-1918 yıllarında Trabzon’u Rusların işgali sırasında cephanelik olarak kullanılmış ve 9 Temmuz 1919’da cephaneliğin patlamasıyla büyük hasara uğramıştır.
 
Sekiz yüz yıla yakın bir tarihe sahip olan binamız aslına sadık kalınarak restore edilmiştir.Zamana medyan okuyan taş duvarlar tamamen orijinal olup bütün ihtişamı ve güzelliğiyle siz değerli konuklarını bekliyor.
ÖZEL TEKLİFLER
Sevdiklerinizle ayrıcalıkla bir zaman ve sunum için özel günlerinizde yanınızdayız.
özel günler