Sefa SAKA | sefa.saka@gmail.com | Trabzonloading
SAĞLIKLI MALZEMELER İLE LEZİZ YEMEKLER
Welcome.

Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenmedir.Vücudumuzu oluşturan hücrelerin düzenli ve dengeli çalışması için besin öğelerinden yani yağlar, karbonhidratlar, proteinler, vitaminler ve minerallerden yeterli miktarda almalıyız. Lezzetli beslenme Cephanelik'te Mümkün'dür.

 

Lezetli Yemekler Şefimizin Muhteşem Yeteneği ile Muhteşem Bir Sunuma Hazır mısınız ?

READ MORE
CUSTOM FIELDS FOR YOU

OUR SERVICES

TRABZON IS THE BEST RESTAURANT YOU HAVE TO GET YOU
All kinds of comfort made with thought
Yapı Fatih kulesi veya Irene Kulesi isimleri ile tanınmaktadır. Yapının kitabesi olmadığından yapım tarihi ve yapılış nedeni kesinlik kazanamamıştır. İmparatoriçe Irene (1340-1341) tarafından Trabzon aristokrasisinin toplantı yeri olarak yapıldığı söylenmektedir. İstanbul Kütüphanesi’ndeki Sultan Abdülhamid albümlerinde resmi olan, günümüze gelemeyen bu yapıdaki h.1305 (1887) tarihinde cephanelik olarak kullanıldığı düşünülmektedir. Yapı 1916-1918 yıllarında Trabzon’u Rusların işgali sırasında cephanelik olarak kullanılmış ve 9 Temmuz 1919’da cephaneliğin patlamasıyla büyük hasara uğramıştır.
 
Sekiz yüz yıla yakın bir tarihe sahip olan binamız aslına sadık kalınarak restore edilmiştir.Zamana medyan okuyan taş duvarlar tamamen orijinal olup bütün ihtişamı ve güzelliğiyle siz değerli konuklarını bekliyor.
SPECIAL OFFERS
We are on your special occasions for a time and a presentation with the privileges you like.
Special Days